Silivri Eser Diamond Hotel & Convention Center

Silivri Eser Diamond Hotel & Convention Center Çorlu/Tekirdağ-Silivri bölgesinde hizmet verir. Bu modern otelde açık bir yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu ve spor salonuna sahip bir spa merkezi bulunmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi erişimi de mevcuttur.

Eser Diamond'ın modern odaları açık renklerle zevkli bir şekilde dekore edilmiştir. Odalar klima ve uydu TV ile donatılmıştır.

Restoranda yemekler alakart ve açık büfe şeklinde servis edilmektedir. Barda ise çeşitli içecekler sunulmaktadır.

Silivri Eser Diamond Hotel & Convention Center'da 16 toplantı salonu ve bir sergi merkezi yer almaktadır. Spa merkezinde sauna ve Türk hamamı vardır. Konuklar rahatlatıcı masajlar veya güzellik uygulamalarından da yararlanabilirler.

Otel, Silivri'nin merkezine arabayla 10 dakika, Tüyap Sergi Merkezi'ne ise arabayla 30 dakika uzaklıktadır. Atatürk Havaalanı 80 km, Çorlu Havaalanı ise arabayla sadece 15 dakika uzaklıkta yer almaktadır.

* Bu otelde konaklayacak katılımcılarımızın rezervasyon yaptırırken organizasyon adını (IBANESS İktisat, İşletme ve Yönetim Bilimleri Kongreler Serisi-Tekirdağ-Güz/Türkiye, 5-6 Ekim 2019) belirtmesi gerekmektedir. 

 

Silivri Eser Diamond Hotel & Convention Center is located in the Corlu/Tekirdag-Silivri district. This modern hotel includes an outdoor pool, an indoor pool and a spa centre with a gym. Free Wi-Fi is also provided.

The modern rooms of Eser Diamond are tastefully decorated in soft colours. Air conditioning and satellite TV are also included in the rooms.

The restaurant serves with both à la carte and buffet dining options. The bar offers a variety of drinks.

Silivri Eser Diamond Hotel & Convention Center includes 16 meeting rooms and an exhibition centre. The spa centre features a sauna and a Turkish bath. Guests can also have relaxing massages or beauty treatments.

The hotel is a 10-minute drive from Silivri town centre and a 30-minute drive from Tuyap Exhibition Centre. Ataturk Airport is 80 km away whereas Corlu Airport is just a 15-minute drive away.

 

http://www.eserdiamond.com

 

 

Adres

Eser Diamond Hotel & Convention Center 

Çanta Mimarsinan Mh.Kınalı Cad. No:17 Çorlu Sk, 34500 Silivri

Telefon
(+90) 212 867 71 00
Go to top