Uluslararası Balkan ve Yakın Doğu Sosyal Bilimler Kongreler Serisi

Bildiri Çağrısı 
IV. IBANESS Kongreler Serisi-Russe/BULGARİSTAN
  
8-9 Nisan 2017 
University of Agribusiness and Rural Development, Russe/BULGARİSTAN  

 

Değerli Meslektaşlarımız,

 

Sizi Bulgaristan’ın Russe şehrinde 8-9 Nisan 2017 tarihleri arasında Agribusiness and Rural Development Üniversitesi’nde düzenlenecek olan IBANESS Kongreler Serisine katılmaya davet ediyoruz. Kongreler serimiz, sosyal bilimler alanındaki farklı ülkelerden araştırmacıları bir araya getirmekte ve katılımcılara bilimsel çalışmalarını sunma, deneyimli uzmanlardan katma değeri yüksek geri–dönüşler alma, fikir alış-verişinde bulunma, yeni işbirlikleri ve ortak çalışmalara zemin hazırlama fırsatı sunmaktadır. Kongreye sözlü sunum, poster ve uzaktan sunum ile katılabilirsiniz. Kongrenin dili İngilizce ve Türkçe’dir.

Kongrede sunulan ve hakem denetiminden geçmiş tüm makaleler ISBN’li kongre CD’sinde yer alacak ve uluslararası indeksler tarafından taranan uluslararası hakemli bilimsel dergilerde yayımlanacaktır: KPS Dergileri http://www.kspjournals.org/ (Journal of Economics and Political Economy; Journal of Economics Library; Turkish Economic Review; Journal of Economic and Social Thought; Journal of Economics Bibliography; Journal of Social and Administrative Sciences) ve Balkan and Near Eastern Journal of Social Sciences.

Özetlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Önemli Tarihler:

Özet Gönderimi Son Tarihi                   : 10 Mart 2017

Katılım Ücreti Ödeme Son Tarihi          : 20 Mart 2017

Tam Metin Gönderimi Son Tarihi          :25 Mart 2017

Kongre Programı Duyurulması         : 30 Mart 2017

Kongre Tarihi                                  : 8-9 Nisan 2017

 

Katılım Ücretleri:

Standart Paket: 500 TL (Kongre Çantası)

Üst Paket: 1500 TL (Otobüsle Bulgaristan’a gidiş-dönüş, Kongre Çantası, Gezi Programı, Gala yemeği, 2 gece kahvaltı dahil konaklama)

Not: Katılım ücreti sadece bir makale için geçerlidir. Her bir ilave makale için bildiri sunucusu ek olarak 250 TL ödeyektir.

 

İlginiz için şimdiden teşekkür eder, sizleri 8-9 Nisan 2017 tarihlerinde Russe’de düzenleyeceğimiz uluslararası kongreye bekliyoruz.

 

Saygılarımızla,

 

IBANESS Kongre Düzenleme Komitesi-http://www.ibaness.org

 

International Balkan and Near Eastern Social Sciences Congress Series

Call for Papers 
IV. IBANESS Congress Series-Russe/Bulgaria
April 8-9, 2017 
Hosted by 

University of Agribusiness and Rural Development/Bulgaria

 

We would like to invite you to participate in the IBANESS Congress Series in Russe/Bulgaria which will bring together many distinguished social and behavioral science researchers from all over the world. Participants will find opportunities for presenting new research, exchanging information, and discussing current issues. Languages of the congress are Turkish and English.

All submitted full papers will be Included in the congress proceedings CD with ISBN and published in peer reviewed internationally indexed journals: KSP journals http://www.kspjournals.org/ (Journal of Economics and Political Economy; Journal of Economics Library; Turkish Economic Review; Journal of Economic and Social Thought; Journal of Economics Bibliography; Journal of Social and Administrative Sciences) and Balkan and Near Eastern Journal of Social Sciences.

You can e-mail your abstract to to: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Important Dates:

Abstract Submission Deadline             : March 10, 2017
Registration Fee Deadline                    : March 20, 2017
Full Article Submission Deadline          : March 25, 2017
Congress Programme                        : March 30, 2017
Congress Date                                   : April 8-9, 2017

 

We look forward to receiving your submissions and seeing you on April 8-9, 2017 in Russe/Bulgaria.

Sincerely,

IBANESS Congress Organization Committee - http://www.ibaness.org

Go to top